top of page

Voice-over

Stem met zeggingskracht

Ik werk als voice-over omdat ik graag betekenis geef aan tekst. Of het nu gaat om een documentaire, commercial of verhalende productie: de toon moet kloppen. Ik zoek naar wat er werkelijk geegd wordt, en hoe dat hoorbaar kan worden - helder, geloofwaardig en met aandacht voor ritme en nuance. 

Tekstgevoel

Mijn kracht ligt in het snel doorgronden van tekst. Ik lees niet alleen wat er staat, maar ook wat eronder ligt. Bij het inspreken werk ik met betekenis, timing en ondertoon, zodat de tekst vanzelfsprekend en geloofwaardig klinkt. 

Eigen studio

Ik beschik over een eigen thuisstudio en werk met professionele opnameapparatuur en LogicPro. Opnames lever ik snel en in overleg, passend bij de wensen van de productie. 

Gecertificeerd

Ik volgde mijn voice-overopleiding bij stemacteren.nl en ben daar gecertificeerd. 

Audioclips
Prijsuitreiking
00:00 / 00:28
commercials en narratieven
00:00 / 01:35
Ongenode gasten
00:00 / 00:19
twee meter meloen lopen
00:00 / 00:56
introductie bij film
00:00 / 01:30
Films
Reviews

Ik word helemaal meegenomen door de stem van Maaike. Ze heeft een prachtig timbre en een heerlijk dynamiek, je kan niet anders dan naar haar luisteren. Al het andere om je heen verdwijnt. 

-Alies van Houten

Heel fijn om te horen dat je verschillen in tone of voice kunt laten horen! • je maakt een mooi verschil tussen de positieve/negatieve en energieke/rustige varianten, top! • je kiest een prettig tempo • je hebt een prettige articulatie & klankvorming • je hebt een mooie vriendelijke sound met een prettige rust. Ik vind dat je de opdracht perfect hebt uitgevoerd. Ik zou hier als opdrachtgever heel blij mee zijn!

Barnir Geerling, stemacteren.nl

bottom of page